تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای جراحی مغز و اعصاب
  4. دکترهای تبریز
  5. دکترهای جراحی مغز و اعصاب تبریز

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز

ترتیب نمایش
دکتر غفار شکوهی

دکتر غفار شکوهی

تخصص جراحی مغز و اعصاب
و جراحی ستون فقرات
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: دوشنبه 24 بهمن
تبریزتبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه5
دکتر باقر مطلوبی

دکتر باقر مطلوبی

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه 23 بهمن
تبریزتبریز، بلوار نیایش(کمربندی میانی)، جنب روگذر پیشقدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه ۵
دکتر علی فرشاد اصل

دکتر علی فرشاد اصل

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
تبریزتبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان مهر، طبقه ۳
دکتر پرویز صمد مطلق

دکتر پرویز صمد مطلق

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
تبریزتبریز، خیابان طالقانی، پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه همکف
دکتر مسیح کوچک زاده

دکتر مسیح کوچک زاده

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
تبریزتبریز، خیابان پاستور جدید، مایسن شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه5
دکتر محسن پتکچی مقدم

دکتر محسن پتکچی مقدم

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
تبریزتبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان حکیم، طبقه 8
دکتر مقصود احباب

دکتر مقصود احباب

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه 23 بهمن
تبریزتبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی داروخانه پوررحمان، ساختمان عابدین، پلاک 55
دکتر نازیلا دزنابی

دکتر نازیلا دزنابی

تخصص جراحی مغز و اعصاب
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه 23 بهمن
تبریزتبریز، سربالایی ولیعصر، روبه روی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 5
دکتر آذین رزم گیری

دکتر آذین رزم گیری

تخصص جراحی مغز و اعصاب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
خدمات:
دیسک کمرجراحی دیسک و ستون فقراتتومور مغز و نخاع+13مورد دیگر
تبریزتبریز، جنب بیمارستان شمس، ساختمان پزشکی شمس طبقه 4
دکتر مرتضی خلیل زاده

دکتر مرتضی خلیل زاده

تخصص جراحی مغز و اعصاب
جراحی دیسک و ستون فقرات
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
تبریزتبریز، خیابان 17 شهریور، برج آذربایجان، طبقه 14، واحد d


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز

دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی مغز و اعصاب و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی مغز و اعصاب در تبریز از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی مغز و اعصاب در تبریز در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی مغز و اعصاب در تبریز در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی مغز و اعصاب در تبریز در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تبریز است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی مغز و اعصاب در تبریز یک دکتر جراحی مغز و اعصاب خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی مغز و اعصاب خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب (متخصص و فوق تخصص) در تبریز

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز ، می توانید به لیست دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی مغز و اعصاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی مغز و اعصاب تبریز در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی مغز و اعصاب تبریز در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی مغز و اعصاب در تبریز شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی مغز و اعصاب خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی مغز و اعصاب تبریز بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی مغز و اعصاب تبریز را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی مغز و اعصاب تبریز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی مغز و اعصاب در تبریز استفاده کنید

بهترین دکترهای جراحی مغز و اعصاب در ایران

دکتر جراحی مغز و اعصاب اراکدکتر جراحی مغز و اعصاب ساریدکتر جراحی مغز و اعصاب ارومیهدکتر جراحی مغز و اعصاب کرمانشاهدکتر جراحی مغز و اعصاب اهوازدکتر جراحی مغز و اعصاب شیرازدکتر جراحی مغز و اعصاب مشهددکتر جراحی مغز و اعصاب اصفهاندکتر جراحی مغز و اعصاب زاهداندکتر جراحی مغز و اعصاب سنندجدکتر جراحی مغز و اعصاب همداندکتر جراحی مغز و اعصاب شهرکرددکتر جراحی مغز و اعصاب خرم آباددکتر جراحی مغز و اعصاب ایلامدکتر جراحی مغز و اعصاب یاسوجدکتر جراحی مغز و اعصاب بوشهردکتر جراحی مغز و اعصاب زنجاندکتر جراحی مغز و اعصاب سمناندکتر جراحی مغز و اعصاب یزددکتر جراحی مغز و اعصاب بیرجنددکتر جراحی مغز و اعصاب تهراندکتر جراحی مغز و اعصاب اردبیلدکتر جراحی مغز و اعصاب قمدکتر جراحی مغز و اعصاب قزویندکتر جراحی مغز و اعصاب گرگاندکتر جراحی مغز و اعصاب بجنورددکتر جراحی مغز و اعصاب کرجدکتر جراحی مغز و اعصاب کرماندکتر جراحی مغز و اعصاب بندرعباسدکتر جراحی مغز و اعصاب رشت

بهترین دکترهای متخصص در تبریز

دکتر زنان تبریزدکتر عمومی تبریزدکتر متخصص داخلی تبریزدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تبریزدکتر روانشناس تبریزدکتر دندانپزشک تبریزدکتر جراحی عمومی تبریزدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریزدکتر قلب تبریزدکتر متخصص ارتوپد تبریزدکتر متخصص چشم پزشک تبریزدکتر متخصص گوش و حلق و بینی تبریزدکتر متخصص تغذیه تبریزدکتر متخصص اورولوژی تبریزدکتر پوست تبریزمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تبریزدکتر متخصص بیماری های عفونی تبریزدکتر متخصص گوارش و کبد تبریزمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تبریزدکتر بینایی سنجی تبریزدکتر متخصص غدد تبریزمتخصص فیزیوتراپی تبریزمتخصص شنوایی سنجی تبریزدکتر متخصص ریه تبریزمتخصص روماتولوژی تبریزدکتر جراح پلاستیک تبریزدکتر متخصص گفتار درمانی تبریزدکتر متخصص آسم و آلرژی تبریزدکتر متخصص خون و سرطان شناسی تبریزدکتر متخصص کلیه بزرگسالان تبریزدکتر متخصص غدد کودکان تبریزدکتر متخصص کایروپراکتیک تبریزدکتر مامایی تبریزمتخصص رادیوتراپیست تبریزمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تبریزدکتر مشاور دارویی تبریزدکتر متخصص ژنتیک پزشکی تبریزدکتر متخصص طب سنتی تبریزدکتر متخصص درد تبریز