دکتر علی فرشاد اصل

دکتر علی فرشاد اصل

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تبریز

کد نظام پزشکی

47669
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان مهر، طبقه ۳

تلفن:04135572095

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی فرشاد اصل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی فرشاد اصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

جاوید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالین به حرفهای مریض کامل گوش میدهند کلی معاینه می‌کنند. بهترین تشخیص و دارو رو تجویز میکنند.

علی اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با عرض سلام و خسته نباشید آقای دکتر فرشاد بهترین بهترین

رباب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستند.خیلی خوب به حرفام گوش کردند و ویزیتم کردند.

مینو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با ادب و با حوصله و تشخیص اولیه عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی فرشاد اصلسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی فرشاد اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی فرشاد اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی فرشاد اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی فرشاد اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت علی فرشاد اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فرشاد اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی فرشاد اصل کجا است؟
دکتر علی فرشاد اصل 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی فرشاد اصل را ببینید.
+
آیا دکتر علی فرشاد اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی فرشاد اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی فرشاد اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی فرشاد اصل متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی فرشاد اصل چه زمانی است؟
دکتر علی فرشاد اصل از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی فرشاد اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی فرشاد اصل چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی فرشاد اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی فرشاد اصل 5 از 5 است.

درباره دکتر علی فرشاد اصلدکتر علی فرشاد اصل dr ali farshad asl از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تبریز هستند. مطب دکتر علی فرشاد اصل در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان مهر، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی فرشاد اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135572095 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی فرشاد اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی فرشاد اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی فرشاد اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی فرشاد اصل متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی فرشاد اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.