%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کارشناسی ارشد روانشناسی 

عضو سازمان نظام روانشناسی 

عضو انجمن روانشناسان ایران 

گذراندن بیش از ۷۰۰ساعت دوره های تخصصی و کارورزی 

رتبه برتر و استعداد درخشان مقطع كارشناسي ارشد

 مدیر داخلی مرکز مشاوره پرتو توحید 

همکاری با مرکز مشاوره توحید اصفهان.

همکاری با مرکز مشاوره پرتو توحید 

مدرس کارگاه اسیب شناسی روانی ،بهبود روابط عاطفی ،خانواده درمانی سیستمی ،ژنوگرام ،زوج درمانی،روان کاوی گروهی،زوج درماني تحليلي

تخصص: مشاوره فردی ،خودشناسی ،تحلیل رفتار 

روانکاوی 

مشاوره خانواده و رابطه و بهبود روابط عاطفی و انجام تست های شخصیت و ازدواج ،ارزیابی و تشخیص اختلالات روانی ،هیبنوتیزم  

رواندرمانی افسرگی وسواس اضطراب و پرخاشگری 

رویکرد درمانی: CBT ,ACT, خانواده درمانی سیستمی .ISTDP

کد نظام پزشکی

۵۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به مهدی کشاورز بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توحید میانی
مهدی کشاورز
مهدی کشاورز

درباره مهدی کشاورز

مهدی کشاورز از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب مهدی کشاورز در اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهدی کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136293074 , 03136264088 , 03136293023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهدی کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهدی کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهدی کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهدی کشاورز تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.