%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

120608

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه ی دی، کوچه ارشاد، شماره 24، پلاک 22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام نصر اصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام نصر اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توحید میانی
دکتر الهام نصر اصفهانی
دکتر الهام نصر اصفهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام نصر اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام نصر اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام نصر اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام نصر اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام نصر اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام نصر اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام نصر اصفهانی کجا است؟
دکترالهام نصر اصفهانی مطب توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهام نصر اصفهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهام نصر اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام نصر اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام نصر اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام نصر اصفهانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام نصر اصفهانی چه زمانی است؟
دکتر الهام نصر اصفهانی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام نصر اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام نصر اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الهام نصر اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام نصر اصفهانی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام نصر اصفهانیدکترالهام نصر اصفهانی dr elham nasr esfahani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر الهام نصر اصفهانی در اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه ی دی، کوچه ارشاد، شماره 24، پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام نصر اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 , 03131315382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام نصر اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام نصر اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام نصر اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام نصر اصفهانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام نصر اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.