درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

لاپاروسکوپی، گوارش، سرطان و زیبایی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

تزریق ژل و بوتاکس، اعمال جراحی سرپایی، جراحی فتق

کد نظام پزشکی

127091

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند
دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدالدین ابراهیمی میمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند کجا است؟
دکترفریدالدین ابراهیمی میمند مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند متخصص جراحی لاپاراسکوپی و جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند چه زمانی است؟
دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند 0 از 5 است.

درباره دکتر فریدالدین ابراهیمی میمنددکترفریدالدین ابراهیمی میمند dr faridodin ebrahimi meimand از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند در کرمان، خیابان شریعتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483296 ، 09373588429 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدالدین ابراهیمی میمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.