زهرا مرزبان

زهرا مرزبان

کارشناس تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت8193
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه 47، ساختمان فیروزه، طبقه 1

تلفن:07133323311

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهرا مرزبان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهرا مرزبان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نتیجه ای نگرفتم.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با حوصله و دقیق کار میکردند

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالیه من تقریبا چند باری که مراجعه کردم برخورد مناسب بوده و واقعا برای مراجعین به خوبی وقت میذارن بعد هم از طریق وات ساپ به تمامی سوالات پاسخ می دهند‌.

انتخاب نوع نوبت گیری از زهرا مرزبان
نوبت مطب خیابان زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه 47، ساختمان فیروزه، طبقه 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو73,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا مرزبان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مرزبان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا مرزبان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا مرزبان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مرزبان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا مرزبان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا مرزبان کجا است؟
دکتر زهرا مرزبان 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا مرزبان را ببینید.
+
آیا زهرا مرزبان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مرزبان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا مرزبان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مرزبان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا مرزبان چه زمانی است؟
دکتر زهرا مرزبان از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا مرزبان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا مرزبان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به زهرا مرزبان رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا مرزبان 4 از 5 است.

درباره زهرا مرزباندکتر زهرا مرزبان zahra marzban از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب زهرا مرزبان در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه 47، ساختمان فیروزه، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا مرزبان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07133323311 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا مرزبان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا مرزبان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا مرزبان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا مرزبان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا مرزبان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.