دکتر عباس بهراد

دکتر عباس بهراد

تخصص ارتوپدی

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

82860

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

میدان ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک 19، ساختمان پزشکان نشاط، طبقه 4، واحد 12

تلفن:02188792149

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس بهراد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس بهراد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر عباس بهراد
دکتر عباس بهراد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس بهراد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس بهراد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس بهراد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس بهراد چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس بهراد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس بهراد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس بهراد کجا است؟
دکترعباس بهراد مطب میدان ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس بهراد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس بهراد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس بهراد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس بهراد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس بهراد چه زمانی است؟
دکتر عباس بهراد از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس بهراد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس بهراد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عباس بهراد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس بهراد 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس بهراددکترعباس بهراد dr abbas behrad از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر عباس بهراد در میدان ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک 19، ساختمان پزشکان نشاط، طبقه 4، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس بهراد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792149 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس بهراد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس بهراد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس بهراد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس بهراد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.