%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

101502

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، بالاتر از میدان سپاه، جنب بانک پاسارگاد، کوچه مینا شکری، پلاک 31، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا قربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جهانشهر
ملاحظات

‌درمان بی اختیاری ادرار درمان مشکلات زناشویی و جنسی درمان پرولاپس افتادگی رحم و مثانه درمان خشکی واژن لبیاپلاستی و زیبایی روشن سازی و تنگ کردن واژن درمان عفونت های مکرر زنان درمان هورمونی موهای

زائد لیزر موهای زائد 

دکتر لیلا قربانی
دکتر لیلا قربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا قربانی کجا است؟
دکترلیلا قربانی مطب جهانشهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا قربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا قربانی متخصص زنان، زایمان و نازایی و اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا قربانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا قربانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا قربانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر لیلا قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا قربانی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا قربانیدکترلیلا قربانی dr leila ghorbani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا قربانی در کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، بالاتر از میدان سپاه، جنب بانک پاسارگاد، کوچه مینا شکری، پلاک 31، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634218930-02634218925-09375843670 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا قربانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.