%93
پیشنهاد(از 40 کاربر)

کد نظام پزشکی

96074

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رقیه عیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه عیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%93
37 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه عیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه عیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه عیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه عیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه عیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه عیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه عیدی کجا است؟
دکتررقیه عیدی مطب عظیمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رقیه عیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه عیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه عیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه عیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه عیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه عیدی چه زمانی است؟
دکتر رقیه عیدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه عیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه عیدی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر رقیه عیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه عیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رقیه عیدیدکتررقیه عیدی dr roghayeh eydi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر رقیه عیدی در کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه عیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632541891-09195744989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه عیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه عیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه عیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه عیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه عیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.