دکتر یوسف بیت الله

دکتر یوسف بیت الله

تخصص ارتوپدی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

4643

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه طالقانی، روبه روی داروخانه کیمیا و بستنی وحید، ساختمان پزشکان 111

تلفن:04135564925

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف بیت الله را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف بیت الله بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور
دکتر یوسف بیت الله
دکتر یوسف بیت الله

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف بیت الله را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف بیت الله نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بیت الله در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف بیت الله چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف بیت الله با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بیت الله می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف بیت الله کجا است؟
دکتریوسف بیت الله مطب خیابان هفده شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یوسف بیت الله، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف بیت الله امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بیت الله در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف بیت الله در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف بیت الله متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف بیت الله چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بیت الله تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بیت الله در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف بیت الله چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر یوسف بیت الله رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف بیت الله 5 از 5 است.

درباره دکتر یوسف بیت اللهدکتریوسف بیت الله dr yousef beitollah از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر یوسف بیت الله در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه طالقانی، روبه روی داروخانه کیمیا و بستنی وحید، ساختمان پزشکان 111 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف بیت الله می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135564925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف بیت الله و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف بیت الله هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف بیت الله فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف بیت الله متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف بیت الله مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.