دکتر ناصر یزدان پناهی

دکتر ناصر یزدان پناهی

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

20070

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی نبش وحید، ساختمان پزشکان زکریای رازی، طبقه 3

تلفن:04135535951

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر یزدان پناهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناصر یزدان پناهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هفده شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی نبش وحید، ساختمان پزشکان زکریای رازی، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر یزدان پناهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر یزدان پناهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر یزدان پناهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر یزدان پناهی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر یزدان پناهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر یزدان پناهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر یزدان پناهی کجا است؟
دکتر ناصر یزدان پناهی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر یزدان پناهی را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر یزدان پناهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر یزدان پناهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر یزدان پناهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر یزدان پناهی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر یزدان پناهی چه زمانی است؟
دکتر ناصر یزدان پناهی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر یزدان پناهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر یزدان پناهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناصر یزدان پناهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر یزدان پناهی 0 از 5 است.
درباره دکتر ناصر یزدان پناهی


دکتر ناصر یزدان پناهی dr naser yazdanpanahi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر ناصر یزدان پناهی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی نبش وحید، ساختمان پزشکان زکریای رازی، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر یزدان پناهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135535951 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر یزدان پناهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر یزدان پناهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر یزدان پناهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر یزدان پناهی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر یزدان پناهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.