%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

تست های NST جنین، پاپ اسمیر، فریز، برداشتن پلیپ

 

کد نظام پزشکی

49592

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب باغ ملی

آدرس:

کرمان، باغ ملی، ابتدای شریعتی، ساختمان پزشکان دی

تلفن:03432237644

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • صدا و سیما
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاله سعید را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاله سعید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب باغ ملی
دکتر هاله سعید
دکتر هاله سعید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاله سعید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاله سعید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاله سعید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاله سعید چقدر است؟
هزینه ویزیت هاله سعید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله سعید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاله سعید کجا است؟
دکترهاله سعید مطب باغ ملی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هاله سعید، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هاله سعید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاله سعید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاله سعید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاله سعید متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاله سعید چه زمانی است؟
دکتر هاله سعید از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله سعید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاله سعید چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هاله سعید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاله سعید 5 از 5 است.

درباره دکتر هاله سعیددکترهاله سعید dr haleh saeid از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر هاله سعید در کرمان، باغ ملی، ابتدای شریعتی، ساختمان پزشکان دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاله سعید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاله سعید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاله سعید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاله سعید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاله سعید متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاله سعید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.