دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر میرضیاءالدین قرشی

دکتر میرضیاءالدین قرشی

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

16498
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، ساختمان پزشکان ابن سینا ( مرکز طب هسته ای)، طبقه 1

تلفن:04135562194

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میرضیاءالدین قرشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میرضیاءالدین قرشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

آنیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میرضیاءالدین قرشی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هفده شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، ساختمان پزشکان ابن سینا ( مرکز طب هسته ای)، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میرضیاءالدین قرشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میرضیاءالدین قرشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میرضیاءالدین قرشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میرضیاءالدین قرشی چقدر است؟
هزینه ویزیت میرضیاءالدین قرشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرضیاءالدین قرشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میرضیاءالدین قرشی کجا است؟
دکتر میرضیاءالدین قرشی 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میرضیاءالدین قرشی را ببینید.
+
آیا دکتر میرضیاءالدین قرشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میرضیاءالدین قرشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میرضیاءالدین قرشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میرضیاءالدین قرشی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میرضیاءالدین قرشی چه زمانی است؟
دکتر میرضیاءالدین قرشی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میرضیاءالدین قرشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میرضیاءالدین قرشی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر میرضیاءالدین قرشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میرضیاءالدین قرشی 5 از 5 است.
درباره دکتر میرضیاءالدین قرشی


دکتر میرضیاءالدین قرشی dr mirziaodin gharashi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر میرضیاءالدین قرشی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، ساختمان پزشکان ابن سینا ( مرکز طب هسته ای)، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میرضیاءالدین قرشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135562194 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میرضیاءالدین قرشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میرضیاءالدین قرشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میرضیاءالدین قرشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میرضیاءالدین قرشی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میرضیاءالدین قرشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.