ونوس وثوقی

ونوس وثوقی

کارشناس مامایی

کد نظام پزشکی

8661

درباره‌پزشک

کارشناس ارشد آموزش بهداشت و ارتقا سلامت

مراقبتها بارداري و ماماي همراه

درمان بيماريهاي زنان و اختلالات قاعدگي

گذاشتن انواع ايودي و انجام پاپ اسمير

سوراخ كردن گوش و برداشتن انواع خال و زگيل ناحيه تناسلي با جديد ترين دستگاه الكترو كوترrf

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ونوس وثوقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ونوس وثوقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ونوس وثوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ونوس وثوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ونوس وثوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ونوس وثوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت ونوس وثوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ونوس وثوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ونوس وثوقی کجا است؟
دکتر ونوس وثوقی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا ونوس وثوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ونوس وثوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ونوس وثوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ونوس وثوقی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ونوس وثوقی چه زمانی است؟
دکتر ونوس وثوقی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ونوس وثوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ونوس وثوقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ونوس وثوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ونوس وثوقی 0 از 5 است.

درباره ونوس وثوقیدکتر ونوس وثوقی venos vosoghi از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب ونوس وثوقی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه جنب عکاسی ساسان، ساختمان ساسان، طبقه ۵، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ونوس وثوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09140392043-07632254160 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ونوس وثوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ونوس وثوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ونوس وثوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ونوس وثوقی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ونوس وثوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.