دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا ثانی

دکتر زهرا ثانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

24242
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا ثانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا ثانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مبارکه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عااااااااالی ، عاااااااالی

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری آروم و به نسبت خوب هستند من نمیتونم صد درصد تاییدشون کنم چون هنوز دوبار بیش تر ویزیت نشدم

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی باتجربه و مومن و مقید

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن خانم دکتر

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من واقعا از خانم دکتر راضی ام مثل خیلی از پزشکان به آدم استرس نمیدهند و خیلی باتجربه و خوش برخورد و مهربون هستن خدا حفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا ثانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار جمهوری
کرمان - کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه امام جمعه، ساختمان گلستان، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا ثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا ثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا ثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا ثانی کجا است؟
دکتر زهرا ثانی 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا ثانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا ثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا ثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ثانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا ثانی چه زمانی است؟
دکتر زهرا ثانی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا ثانی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر زهرا ثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا ثانی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهرا ثانی


دکتر زهرا ثانی dr zahra sani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر زهرا ثانی در کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه امام جمعه، ساختمان گلستان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا ثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432456416 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا ثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا ثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا ثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا ثانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا ثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.