دکتر علی مهدی زاده

دکتر علی مهدی زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

88746
%96
پیشنهاد(از 75 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

مشاوره، روان درمانی، ترک اعتیاد و درمان اختلالات روانپزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 3

تلفن:03432483027

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مهدی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مهدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 75 کاربر)

%96
72 کاربر از 75 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

الهی بخش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند.

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیااااار عااااالی

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

ایمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و تشخیص سریع

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالیییی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی مهدی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مهدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مهدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مهدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مهدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مهدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مهدی زاده کجا است؟
دکتر علی مهدی زاده 1 مطب در خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی مهدی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر علی مهدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مهدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مهدی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مهدی زاده چه زمانی است؟
دکتر علی مهدی زاده از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مهدی زاده چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر علی مهدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مهدی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر علی مهدی زادهدکتر علی مهدی زاده dr ali mehdi zadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر علی مهدی زاده در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مهدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483027 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مهدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مهدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مهدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مهدی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مهدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.