دکتر روح الله رحمانی فر

دکتر روح الله رحمانی فر

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرمان
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

104431

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، روبروی کوچه 15، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • سینا
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر روح الله رحمانی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روح الله رحمانی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام جمعه
دکتر روح الله رحمانی فر
دکتر روح الله رحمانی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روح الله رحمانی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روح الله رحمانی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روح الله رحمانی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روح الله رحمانی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت روح الله رحمانی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله رحمانی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روح الله رحمانی فر کجا است؟
دکترروح الله رحمانی فر مطب خیابان امام جمعه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر روح الله رحمانی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر روح الله رحمانی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله رحمانی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روح الله رحمانی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روح الله رحمانی فر متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روح الله رحمانی فر چه زمانی است؟
دکتر روح الله رحمانی فر از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله رحمانی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روح الله رحمانی فر چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر روح الله رحمانی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روح الله رحمانی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر روح الله رحمانی فردکترروح الله رحمانی فر dr rohollah rahmanifar از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر روح الله رحمانی فر در کرمان، خیابان امام جمعه، روبروی کوچه 15، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روح الله رحمانی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09923281972-03432483106 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روح الله رحمانی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روح الله رحمانی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روح الله رحمانی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روح الله رحمانی فر متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روح الله رحمانی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.