دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ناهید طریقتی انارکی

دکتر ناهید طریقتی انارکی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

26397
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید طریقتی انارکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید طریقتی انارکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بادقت و دلسوزی به مشکل بیمار میپردازن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناهید طریقتی انارکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
اصفهان - اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید طریقتی انارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید طریقتی انارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید طریقتی انارکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید طریقتی انارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید طریقتی انارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید طریقتی انارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی کجا است؟
دکتر ناهید طریقتی انارکی 1 مطب در خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید طریقتی انارکی را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید طریقتی انارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید طریقتی انارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید طریقتی انارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید طریقتی انارکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید طریقتی انارکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناهید طریقتی انارکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید طریقتی انارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید طریقتی انارکی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ناهید طریقتی انارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید طریقتی انارکی 5 از 5 است.
درباره دکتر ناهید طریقتی انارکی


دکتر ناهید طریقتی انارکی dr nahid tarighati anaraki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی در اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132673030-09131198019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید طریقتی انارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید طریقتی انارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید طریقتی انارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید طریقتی انارکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید طریقتی انارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.