%۹۸
پیشنهاد(از ۱۰۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان کلیه مراقبت هاوجراحی های مربوط به دستگاه تناسلی زنان نظیر مراقبتهای حین بارداری، زایمان، سزارین، خارج کردن رحم، جراحی 

های درمانی ویازیبایی، دستگاه تناسلی خارجی زنان، جراجی پایین افتادگی مثانه ومجرا وروده، جراحی های نازایی خانم ها وکیستهای 

تخمدان، جراحی های سرطانهای رحم وتخمدان و...،جراحی حاملگی های خارج رحمی و....وجراحی های لاپاروسکوپیک زنان نظیر بر طرف 

کردن اندومتریوز، برداشت رحم وتخمدان، باز کردن لوله هاو....

در مطب سونوگرافی رحم وتخمدانها، جراحی های کوچک دستگاه تناسلی، کیست های خارجی، گذاشتن وبرداشتن ایودی، نمونه برداری از 

رحم وگردن ان ، کرایو تراپی زگیل های تناسلی، نمونه برداری از مایع دور جنینبرای ازمایش، جراحی های کوچک زیبایی تناسلی 

خارجی، کلپوسکوپی ودیدن گردن رحم برایتشخیص سرطان ان و...

همکاری با بیمارستان سینا، بیمارستان عیسی بن مریم، کلینیک اصفهان

کد نظام پزشکی

۳۲۵۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان امادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان امادگاه،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده منتظری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده منتظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰۴ کاربر)

%۹۸
۱۰۱ کاربر از ۱۰۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امادگاه
ملاحظات

ویزیت بیماران با بیمه جانبازان کاملا رایگان می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فریده منتظری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فریده منتظری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فریده منتظری
دکتر فریده منتظری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده منتظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده منتظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده منتظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده منتظری چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده منتظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده منتظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده منتظری کجا است؟
دکتر فریده منتظری 1 مطب در مطب خیابان امادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریده منتظری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریده منتظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده منتظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده منتظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده منتظری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده منتظری چه زمانی است؟
دکتر فریده منتظری از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده منتظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده منتظری چقدر است؟
تا کنون 104 نفر به دکتر فریده منتظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده منتظری 5 از 5 است.

درباره دکتر فریده منتظریدکتر فریده منتظری dr farideh montazeri از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر فریده منتظری در اصفهان ، خیابان امادگاه،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده منتظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132225728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده منتظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده منتظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده منتظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده منتظری تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده منتظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.