%84
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص قلب و عروق

 فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

 آریتمی و پیس میکر (تپش قلب و باطری قلب)

درمان کاهش و افزایش ضربان قلب

ابلشن انواع آریتمی قلب

بررسی و درمان سنکوپ

درمان نارسایی قلب 

تعبیه انواع باطری قلب

آنژیو گرافی

اعمال قابل انجام در مطب

 اکوکاردیوگرافی داپلر رنگی

 تست ورزش

 نوار قلب 

هولتر ضربان و ریتم قلب

هولتر فشار خون

تست تیلت Tilt Test

 آنالیز دوره ای پیس میکر و ICD انجام می شود

 همکاری با بیمارستان چمران و خورشید اصفهان

 بیمارستان میلاد اصفهان

 آدرس اینستاگرام: www.instagram.com/hekmat_matab 

آدرس سایت پزشک: http://www.HekmatEP.com 

 

کد نظام پزشکی

57784

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

اطلاعات مطب پل تمدن

آدرس:

اصفهان اتوبان آقابابایی، پل تمدن، خیابان سپهر، مجتمع پزشکی شهرک سلامت اصفهان، فاز اول طبقه دوم پشت داروخانه سمت چپ، کلینیک قلب و آریتمی تپش

تلفن:09351700167

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا
 • دی
 • ایران
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی حکمت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی حکمت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%84
21 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی حکمت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی حکمت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی حکمت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی حکمت چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی حکمت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حکمت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی حکمت کجا است؟
دکترمصطفی حکمت مطب پل تمدن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی حکمت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی حکمت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حکمت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی حکمت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی حکمت متخصص قلب و عروق و الکتروفیزیولوژی بالینی قلب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی حکمت چه زمانی است؟
دکتر مصطفی حکمت از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حکمت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی حکمت چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر مصطفی حکمت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی حکمت 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی حکمتدکترمصطفی حکمت dr mostafa hekmat از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر مصطفی حکمت در اصفهان ، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان ، سپاهان 4 ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی حکمت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132227471 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی حکمت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی حکمت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی حکمت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی حکمت متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی حکمت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.