%۸۵
پیشنهاد(از ۲۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص قلب و عروق

 فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

 آریتمی و پیس میکر (تپش قلب و باطری قلب)

درمان کاهش و افزایش ضربان قلب

ابلشن انواع آریتمی قلب

بررسی و درمان سنکوپ

درمان نارسایی قلب 

تعبیه انواع باطری قلب

آنژیو گرافی

اعمال قابل انجام در مطب

 اکوکاردیوگرافی داپلر رنگی

 تست ورزش

 نوار قلب 

هولتر ضربان و ریتم قلب

هولتر فشار خون

تست تیلت Tilt Test

 آنالیز دوره ای پیس میکر و ICD انجام می شود

 همکاری با بیمارستان چمران و خورشید اصفهان

 بیمارستان میلاد اصفهان

 آدرس اینستاگرام: www.instagram.com/hekmat_matab 

آدرس سایت پزشک: http://www.HekmatEP.com 

 

کد نظام پزشکی

۵۷۷۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب

اطلاعات مطب پل تمدن

آدرس:

اصفهان اتوبان آقابابایی، پل تمدن، خیابان سپهر، مجتمع پزشکی شهرک سلامت اصفهان، فاز اول طبقه دوم پشت داروخانه سمت چپ، کلینیک قلب و آریتمی تپش

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا
 • دی
 • ایران
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مصطفی حکمت بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۰ کاربر)

%۸۵
۱۷ کاربر از ۲۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پل تمدن
دکتر مصطفی حکمت
دکتر مصطفی حکمت

درباره دکتر مصطفی حکمت

دکتر مصطفی حکمت از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر مصطفی حکمت در اصفهان ، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان ، سپاهان 4 ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی حکمت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132227471 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی حکمت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی حکمت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی حکمت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی حکمت تخصص قلب و عروق,فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.