دکتر سودابه زنده بودی

دکتر سودابه زنده بودی

تخصص داخلی

فوق تخصص کلیه،فشار خون، پیوند کلیه
بوشهر
%۹۳
پیشنهاد(از ۵۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۴۴۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر،خیابان سنگی،ساختمان پزشکان پارس،طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سودابه زنده بودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سودابه زنده بودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۴ کاربر)

%۹۳
۵۰ کاربر از ۵۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
ملاحظات

توجه : پذیرش بیماران زیر 12 سال انجام نمیشود

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سودابه زنده بودی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سودابه زنده بودی
دکتر سودابه زنده بودی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سودابه زنده بودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه زنده بودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سودابه زنده بودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سودابه زنده بودی چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه زنده بودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زنده بودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سودابه زنده بودی کجا است؟
دکتر سودابه زنده بودی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سودابه زنده بودی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سودابه زنده بودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زنده بودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سودابه زنده بودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه زنده بودی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سودابه زنده بودی چه زمانی است؟
دکتر سودابه زنده بودی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه زنده بودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سودابه زنده بودی چقدر است؟
تا کنون 54 نفر به دکتر سودابه زنده بودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سودابه زنده بودی 5 از 5 است.

درباره دکتر سودابه زنده بودیدکتر سودابه زنده بودی dr sodabeh zendebodi از دکترهای متخصص تخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر سودابه زنده بودی در بوشهر،خیابان سنگی،ساختمان پزشکان پارس،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سودابه زنده بودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733540401,09393713151 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سودابه زنده بودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سودابه زنده بودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سودابه زنده بودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سودابه زنده بودی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سودابه زنده بودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.