دکتر اعظم مرادی

دکتر اعظم مرادی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

بوشهر

کد نظام پزشکی

105692
%91
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%91
28 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص درستی نداشتند

مایی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

گوش به صحبت بیمار نمی دهند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد خوب همراه با توضیحات لازم.

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک رو پیشنهاد می کنم و سایت دکترتو خیلی برنامه خوبی است.

روح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بسیار دکتر خوش برخورد و دلسوز و مهربانی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اعظم مرادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم مرادی کجا است؟
دکتر اعظم مرادی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم مرادی را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم مرادی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم مرادی چه زمانی است؟
دکتر اعظم مرادی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم مرادی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر اعظم مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم مرادی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم مرادیدکتر اعظم مرادی dr azam moradi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر اعظم مرادی در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178737220,07733534701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم مرادی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.