دکتر لیلیا عباسی

دکتر لیلیا عباسی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

128733
%97
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلیا عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلیا عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%97
29 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا کار درست مهربون و فوق‌العاده دلسوز دستشون هم سبک من مشکل داشتم و خدا رو شکر زیر نظر ایشون دختر دست گلم بعد از چند تا سقط صحیح و سالم به دنیا اومد واقعا ازشون ممنونم

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و کاربلدی هستند تنها مشکلی که داشتم این بود چند نفر با هم میرن تو اتاق پزشک بنظرم برای بیمار باید ارزش قایل شد شاید مریض معذب بشه.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربون و کاردرست

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دلسوز و خوش اخلاق و جراحی تمیز

حدیث
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خانم دکتر ماه هستن و واقعا آرامش‌بخش هستن دستشون خیلی سبک برای عمل من که عاشق ایشون هستم با تجربه و واقعا دلی کار میکنن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلیا عباسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلیا عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلیا عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلیا عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلیا عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلیا عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلیا عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلیا عباسی کجا است؟
دکتر لیلیا عباسی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلیا عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلیا عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلیا عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلیا عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلیا عباسی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلیا عباسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلیا عباسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلیا عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلیا عباسی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر لیلیا عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلیا عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلیا عباسیدکتر لیلیا عباسی dr liliya abasi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر لیلیا عباسی در بوشهر،خیابان سنگی،ساختمان پارس،طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلیا عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09300140060,07733558187 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلیا عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلیا عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلیا عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلیا عباسی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلیا عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.