دکتر مهتاب آج وند

دکتر مهتاب آج وند

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

45334
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، ضلع جنوبی فروشگاه رفاه، کوچه رضایی، پلاک 8، واحد 9

تلفن:02177710127

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهتاب آج وند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهتاب آج وند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام من سالها قبل مراجعه کننده ایشون بودن و فرزند اولم با کارآمدی ایشون باردار شدم ، در حال حاظر هم برای بارداری دوم مراجعه کردم و امیدوارم که دوباره به ثمر بشینه

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن دکتر عالیی...اصلا استرس نمیدن،کامل به حرفای بیمار گوش میدن.تشخیصشون هم عالیه

نسترن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی صبور و با حوصله و خوش برخورد

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

وقت برای مریض می گذارند

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و عالی تشخیص درست و راه درمانش هم بسیارعالی بود. با توجه به اینکه پزشکان دیگر همه درمان جراحی رو پیشنهاد داده بودند. ایشان با دارو کنترل کردن واقعا. ممنون و سپاسگزارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهتاب آج وندسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهتاب آج وند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهتاب آج وند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب آج وند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهتاب آج وند چقدر است؟
هزینه ویزیت مهتاب آج وند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب آج وند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهتاب آج وند کجا است؟
دکتر مهتاب آج وند 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهتاب آج وند را ببینید.
+
آیا دکتر مهتاب آج وند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب آج وند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهتاب آج وند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهتاب آج وند متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهتاب آج وند چه زمانی است؟
دکتر مهتاب آج وند از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب آج وند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهتاب آج وند چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مهتاب آج وند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهتاب آج وند 5 از 5 است.

درباره دکتر مهتاب آج ونددکتر مهتاب آج وند dr mahtab ajvand از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهتاب آج وند در تهران، تهرانپارس، ضلع جنوبی فروشگاه رفاه، کوچه رضایی، پلاک 8، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهتاب آج وند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177710127 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهتاب آج وند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهتاب آج وند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهتاب آج وند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهتاب آج وند متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهتاب آج وند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.