دکتر مجید عابدی

دکتر مجید عابدی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

شیراز

کد نظام پزشکی

81836
%88
پیشنهاد(از 81 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر مجید عابدی بورد تخصصی ارتوپدی را از دانشگاه ایران (تهران) دریافت کرد و سپس فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو را از دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران)،و همچنین فلوشیپ آرتروپلاستی زانو از اتریش و فلوشیپ آرتروسکوپی و آسیبهای ورزشی از آلمان میباشد.همچنین عضو انجمن جراحان زانو و دارای مقالات علمی فراوان می باشد.

جراحی آسیب های ورزشی

آرتروپلاستی ( تعویض مفصل زانو)

آرتروسکوپی (بازسازی)

اصلاح و انحراف زانو

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات مطب خیابان صورتگر

آدرس:

شیراز، خیابان شهید فقیهی ( صورتگر)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی تابش، طبقه سوم، واحد 15

تلفن:07132313021

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید عابدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید عابدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 81 کاربر)

%88
71 کاربر از 81 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  34 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر

نظرات

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق . بامعرفت .صبور .دانایی می باشند. دقیقا صحبت مریض رو گوش میدهند راهنمایی می کنند .و ارائه طریق لازم برای بهبود مریض در دستور کار دارند.

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند و مادرم عمل تعویض مفصل زانو انجام دادن که بسیار راضی بودیم

گلاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تمام مریض ها را به سمت اتاق عمل هدایت می کنند.

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درود بسيار انسان و شريف صبور و تشخيص خوب

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام . آقای دکتر بسیار خوش برخورد و صبورانه وبا دقت به توضیحات ما گوش میدادند و بسیار شفاف و دقیق در مورد موارد مطرح شده توضیحات لازم را ارائه می دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید عابدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید عابدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید عابدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید عابدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید عابدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید عابدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید عابدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید عابدی کجا است؟
دکتر مجید عابدی 1 مطب در مطب خیابان صورتگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید عابدی را ببینید.
+
آیا دکتر مجید عابدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید عابدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید عابدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید عابدی متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید عابدی چه زمانی است؟
دکتر مجید عابدی از روز چهارشنبه 10 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید عابدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید عابدی چقدر است؟
تا کنون 81 نفر به دکتر مجید عابدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید عابدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید عابدیدکتر مجید عابدی dr majid abedi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر مجید عابدی در شیراز، خیابان شهید فقیهی ( صورتگر)، تقاطع معدل، مجتمع پزشکی تابش، طبقه سوم، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید عابدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132313021 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید عابدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید عابدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید عابدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید عابدی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید عابدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.