دکتر فریبا نامدارفر

دکتر فریبا نامدارفر

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

48541

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان ستاری

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، 45 متری زرند، شهرک حسینی فردوس، خیابان شهید بیگلو، خیابان شهید نجفی شرقی، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 23

تلفن:02166634021

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا نامدارفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا نامدارفرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا نامدارفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا نامدارفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا نامدارفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا نامدارفر چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا نامدارفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا نامدارفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا نامدارفر کجا است؟
دکتر فریبا نامدارفر 1 مطب در مطب خیابان ستاری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا نامدارفر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا نامدارفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا نامدارفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا نامدارفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا نامدارفر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا نامدارفر چه زمانی است؟
دکتر فریبا نامدارفر از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا نامدارفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا نامدارفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریبا نامدارفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا نامدارفر 0 از 5 است.

درباره دکتر فریبا نامدارفردکتر فریبا نامدارفر dr fariba namdarfar از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فریبا نامدارفر در تهران، مهرآباد جنوبی، 45 متری زرند، شهرک حسینی فردوس، خیابان شهید بیگلو، خیابان شهید نجفی شرقی، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا نامدارفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166634021 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا نامدارفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا نامدارفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا نامدارفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا نامدارفر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا نامدارفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.