دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای

تخصص جراحی عمومی

جراحی پلاستیک ، ترمیمی
تهران

کد نظام پزشکی

63447
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات زیر در مطب انجام می شود:

برداشت خال- کیست - توده چربی و مویی -بوتاکس- ژل

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، پایین تر از میدان کاج ، نبش شانزدهم ، جنب بانک کارآفرین ، ساختمان کاج ،پلاک 61 ، طبقه 3 ، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس پریسای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس پریسای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بانو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار صبور و با حوصله و بسیار خوش برخورد ،برای مریض کاملا وقت میزارن 🌺🌺🌺

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و با شخصیت وقت برای بیمار میگذارند عالی

مهرگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی و متمرکز

بهنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من هنوز عمل انجام ندادم ولی نحوه برخورد و توضیحات کامل و قابل تامل بود

پرستو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان بسیار برای بیمار وقت میگذارند و توضیحات مناسب و کاملی از موضوع مورده بحث ارایه دادند که بسیار قابل درک و منطقی بود در ضمن برای همکاری با بیمار از لحاظ مالی تخفیف قایل شدند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس پریسای
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سعادت آباد
تهران - تهران ، سعادت آباد ، پایین تر از میدان کاج ، نبش شانزدهم ، جنب بانک کارآفرین ، ساختمان کاج ،پلاک 61 ، طبقه 3 ، واحد 12


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس پریسای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس پریسای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس پریسای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس پریسای چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس پریسای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس پریسای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس پریسای کجا است؟
دکتر عباس پریسای 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس پریسای را ببینید.
+
آیا دکتر عباس پریسای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس پریسای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس پریسای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس پریسای متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس پریسای چه زمانی است؟
دکتر عباس پریسای از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس پریسای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس پریسای چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر عباس پریسای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس پریسای 5 از 5 است.
درباره دکتر عباس پریسای


دکتر عباس پریسای dr abbas parisai از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر عباس پریسای در تهران ، سعادت آباد ، پایین تر از میدان کاج ، نبش شانزدهم ، جنب بانک کارآفرین ، ساختمان کاج ،پلاک 61 ، طبقه 3 ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس پریسای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122137390 , 02122135155 , 02122137391 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس پریسای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس پریسای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس پریسای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس پریسای متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس پریسای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.