دکتر محمد مهدی صدوقی

دکتر محمد مهدی صدوقی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

فلوشیپ قرنیه
تهران
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

57062

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 146، واحد یک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مهدی صدوقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی صدوقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر محمد مهدی صدوقی
دکتر محمد مهدی صدوقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی صدوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی صدوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی صدوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی صدوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی صدوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صدوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی صدوقی کجا است؟
دکترمحمد مهدی صدوقی مطب خیابان پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد مهدی صدوقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی صدوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صدوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی صدوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی صدوقی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی صدوقی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی صدوقی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صدوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی صدوقی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمد مهدی صدوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی صدوقی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد مهدی صدوقیدکترمحمد مهدی صدوقی dr mohammad mehdi sadeghi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمد مهدی صدوقی در تهران، پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 146، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی صدوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122777861,02122777860 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی صدوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی صدوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی صدوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی صدوقی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی صدوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.