دکتر دینا فداکار

دکتر دینا فداکار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

76315

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، بولوار سرو غربی ، پلاک 7 ، طبقه 2 ، واحد 18

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دینا فداکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر دینا فداکارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دینا فداکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دینا فداکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دینا فداکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دینا فداکار چقدر است؟
هزینه ویزیت دینا فداکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دینا فداکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دینا فداکار کجا است؟
دکتر دینا فداکار 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دینا فداکار را ببینید.
+
آیا دکتر دینا فداکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دینا فداکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دینا فداکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دینا فداکار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دینا فداکار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر دینا فداکار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر دینا فداکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دینا فداکار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر دینا فداکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دینا فداکار 0 از 5 است.

درباره دکتر دینا فداکاردکتر دینا فداکار dr dina fadakar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر دینا فداکار در تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، بولوار سرو غربی ، پلاک 7 ، طبقه 2 ، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دینا فداکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126760658 , 09102091892 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دینا فداکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دینا فداکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دینا فداکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دینا فداکار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دینا فداکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.