دکتر منصور ابویی مهریزی

دکتر منصور ابویی مهریزی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

95135
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

اکوکاردیوگرافی، تست ورزش ، نوار قلب ، هولترریتم و هولتر فشار خون در مطب موجود می باشد. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان

آدرس:

تهران ، خیابان مطهری بعد ار تقاطع سهروردی خیابان شهید یوسفیان مجتمع پزشکی نور

تلفن:02188433410

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور ابویی مهریزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور ابویی مهریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و پیگیر

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبور هستند و با دقت بسیار بالا معاینه انجام دادند

فرخ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان بسیار حاذق '' با اخلاق '' و پیگیر روند درمان هستند و جزو پزشکان بسیار نادر هستن چون واقعا برای مریض وقت می گذارن

زیبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار متعهد و بااخلاق و باسواد و صبور بودند و تشخيص عالي داشتند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور ابویی مهریزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور ابویی مهریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور ابویی مهریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور ابویی مهریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور ابویی مهریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور ابویی مهریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور ابویی مهریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور ابویی مهریزی کجا است؟
دکتر منصور ابویی مهریزی 1 مطب در مطب خیابان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور ابویی مهریزی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور ابویی مهریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور ابویی مهریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور ابویی مهریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور ابویی مهریزی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور ابویی مهریزی چه زمانی است؟
دکتر منصور ابویی مهریزی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور ابویی مهریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور ابویی مهریزی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر منصور ابویی مهریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور ابویی مهریزی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور ابویی مهریزیدکتر منصور ابویی مهریزی dr mansor aboei mehrizi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر منصور ابویی مهریزی در تهران ، خیابان مطهری بعد ار تقاطع سهروردی خیابان شهید یوسفیان مجتمع پزشکی نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور ابویی مهریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188433410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور ابویی مهریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور ابویی مهریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور ابویی مهریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور ابویی مهریزی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور ابویی مهریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.