دکتر کاظم آذری

دکتر کاظم آذری

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

23609
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 69، طبقه سوم، واحد 10

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاظم آذری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاظم آذری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده با یه نسخه خوب شدم

محمدشفیع
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی هستند.

منیره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک با حوصله به حرفهایم گوش دادند و با حوصله نظرشون را اعلام کردند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کاظم آذری
نوبت مطب خیابان آیت الله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 69، طبقه سوم، واحد 10
اولین نوبت خالی: شنبه 27 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاظم آذری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاظم آذری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاظم آذری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاظم آذری چقدر است؟
هزینه ویزیت کاظم آذری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم آذری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاظم آذری کجا است؟
دکتر کاظم آذری 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاظم آذری را ببینید.
+
آیا دکتر کاظم آذری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم آذری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاظم آذری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاظم آذری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاظم آذری چه زمانی است؟
دکتر کاظم آذری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم آذری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاظم آذری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر کاظم آذری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاظم آذری 5 از 5 است.

درباره دکتر کاظم آذریدکتر کاظم آذری dr kazem azari از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر کاظم آذری در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 69، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاظم آذری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144073039 , 02144073061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاظم آذری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاظم آذری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاظم آذری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاظم آذری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاظم آذری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.