دکتر امید یحیی زاده

دکتر امید یحیی زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

53747

درباره‌پزشک

بیمارستان بانک ملی

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نبش خیابان ریاضی بخشایش، ساختمان پزشکان سرو، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید یحیی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید یحیی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید یحیی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید یحیی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید یحیی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید یحیی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امید یحیی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید یحیی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید یحیی زاده کجا است؟
دکتر امید یحیی زاده 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید یحیی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امید یحیی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید یحیی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید یحیی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید یحیی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید یحیی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امید یحیی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید یحیی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید یحیی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امید یحیی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید یحیی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر امید یحیی زادهدکتر امید یحیی زاده dr omid yahyaeizadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر امید یحیی زاده در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نبش خیابان ریاضی بخشایش، ساختمان پزشکان سرو، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید یحیی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122094130,02126762576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید یحیی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید یحیی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید یحیی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید یحیی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید یحیی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.