دکتر کاظم محقق

دکتر کاظم محقق

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

66356
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی پاساژ یاران، پلاک 49،طبقه 3، طبقه 3، واحد 31

تلفن:02144219771

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاظم محقق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاظم محقق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر در رابطه با موردی که مراجعه کردم اطلاعات بسیار دقیق و خوبی ارائه کردن و روش‌های درمانی موثری داشتن برخوردی دوستانه داشتن پیشنهاد می کنم مراجعه به ایشون رو به دیگران

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاظم محققسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاظم محقق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاظم محقق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاظم محقق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاظم محقق چقدر است؟
هزینه ویزیت کاظم محقق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم محقق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاظم محقق کجا است؟
دکتر کاظم محقق 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاظم محقق را ببینید.
+
آیا دکتر کاظم محقق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم محقق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاظم محقق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاظم محقق متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاظم محقق چه زمانی است؟
دکتر کاظم محقق از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم محقق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاظم محقق چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر کاظم محقق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاظم محقق 5 از 5 است.

درباره دکتر کاظم محققدکتر کاظم محقق dr kazem mohaghegh از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر کاظم محقق در تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی پاساژ یاران، پلاک 49،طبقه 3، طبقه 3، واحد 31 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاظم محقق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144219771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاظم محقق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاظم محقق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاظم محقق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاظم محقق متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاظم محقق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.