%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان نیکان

بیمارستان عرفان

بیمارستان رسالت

 

کد نظام پزشکی

52082

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بالاتر از گلستان 2، ساختمان پزشکان امیر، طبقه 4

تلفن:02122542550

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رکسانا دارابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رکسانا دارابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
دکتر رکسانا دارابی
دکتر رکسانا دارابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رکسانا دارابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رکسانا دارابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رکسانا دارابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رکسانا دارابی چقدر است؟
هزینه ویزیت رکسانا دارابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا دارابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رکسانا دارابی کجا است؟
دکتررکسانا دارابی مطب خیابان پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رکسانا دارابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رکسانا دارابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا دارابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رکسانا دارابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رکسانا دارابی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رکسانا دارابی چه زمانی است؟
دکتر رکسانا دارابی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا دارابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رکسانا دارابی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر رکسانا دارابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رکسانا دارابی 5 از 5 است.

درباره دکتر رکسانا دارابیدکتررکسانا دارابی dr roksana darabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر رکسانا دارابی در تهران، پاسداران، بالاتر از گلستان 2، ساختمان پزشکان امیر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رکسانا دارابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122542550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رکسانا دارابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رکسانا دارابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رکسانا دارابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رکسانا دارابی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رکسانا دارابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.