دکتر احمد محمدی لرد

دکتر احمد محمدی لرد

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص آنژیوپلاستی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصى قلب و عروق و فلوشيپ فوق تخصصى بالون انژيوپلاستى انجام انژيوگرافى و انژيوپلاستى از راه دست براى همه بيماران از 

١٢ سال پيش(جزو اولين نفرات راه اندازى انژيوگرافى و انژيوپلاستى از راه دست در ايران)  

همه بيماريهاى قلبى و عروقى (گرفتگى رگهاى قلب و رگهاى محيطى مانند گردن، كليه ها، دست، پاها)-بيماريهاى دريچه اى قلب، نارسايي 

، فشار خون انجام انژيوگرافى و بالون انژيوپلاستى از راه دست انژيوپلاستى رگهاى پيچيده و سخت  

در مطب اكوكاريوگرافى داپلر رنگى، تست ورزش، نوارقلب انجام می شود

همکاری با بيمارستان آتيه-مدائن

کد نظام پزشکی

۸۰۴۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، پلاک 78، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد محمدی لرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد محمدی لرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .
 

دکتر احمد محمدی لرد
دکتر احمد محمدی لرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد محمدی لرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد محمدی لرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد محمدی لرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد محمدی لرد چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد محمدی لرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمدی لرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد محمدی لرد کجا است؟
دکتر احمد محمدی لرد 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد محمدی لرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد محمدی لرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمدی لرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد محمدی لرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد محمدی لرد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد محمدی لرد چه زمانی است؟
دکتر احمد محمدی لرد از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد محمدی لرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد محمدی لرد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر احمد محمدی لرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد محمدی لرد 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد محمدی لرددکتر احمد محمدی لرد dr ahmad mohammadi lord از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر احمد محمدی لرد در تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، پلاک 78، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد محمدی لرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122083206 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد محمدی لرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد محمدی لرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد محمدی لرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد محمدی لرد تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد محمدی لرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.