دکتر کتایون موثقی

دکتر کتایون موثقی

تخصص قلب و عروق

شیراز

کد نظام پزشکی

73673
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه3، واحد 12

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کتایون موثقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون موثقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مظفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متین ، صبور،خوش اخلاق و دلسوز، در اولین برخورد عصر شنبه ۱۹-۹-۱۴۰۱ که مراجعه کردم با نگاه اول فهمیدم که مهمترین هدف اصلی خانم دکتر مداوا و مراعات وضعیت حال بیمار هست نه مبحث مادی، و این اخلاق کم نظیر خانم دکتر در جامعه امروز ما، حکم داروی کیمیاست.به نوبه خودم از وجود چنین انسانهای بزرگی تقدیر و تشکر میکنم و آرزوی قلبی من تندرستی کامل و مستدام ماندن خانم دکتر هستند

عبدالرسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق و کار بلد و همچنین وقت زیاد برای بیماری میگذارند. متین و بسیار مسلط و باوجدان. عالی بودند. پیشنهاد میکنم شدیدا

عبدالرسول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار حاذق و صبور و کار بلد و با وجدان هستند. حتما پیشنهاد میکنم استفاده بفرمایید. من شخصا از ویزیتشون بسیار راضی ام.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کتایون موثقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون موثقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون موثقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون موثقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون موثقی چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون موثقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون موثقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون موثقی کجا است؟
دکتر کتایون موثقی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کتایون موثقی را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون موثقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون موثقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون موثقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون موثقی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون موثقی چه زمانی است؟
دکتر کتایون موثقی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون موثقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون موثقی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر کتایون موثقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون موثقی 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون موثقیدکتر کتایون موثقی dr katayon movasaghi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر کتایون موثقی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه3، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون موثقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317358 , 09174331796 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون موثقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون موثقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون موثقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون موثقی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون موثقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.