دکتر نگار عسکری

دکتر نگار عسکری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

74425
%89
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نگار عسکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نگار عسکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%89
31 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

حرفه ای....

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بودند و کامل و دقیق توضیح می دادند

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیارعالی مهربون داروهایی که دادن بلافاصله درمان شدن وبازهم مشکلی باشه پیش خودشون مراجعه میکنم

زمزم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذق بسیار دقیق خوش برخورد تمام علایم بیمار رو دقیق چک میکردن و بسیار صبور و مهربان بودن و بیمار بدور از استرس مشکلش رو میتونه بگه و تمام سوال ها رو جواب میدادن.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با حوصله و بسیار با دقت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نگار عسکریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نگار عسکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نگار عسکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نگار عسکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نگار عسکری چقدر است؟
هزینه ویزیت نگار عسکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نگار عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نگار عسکری کجا است؟
دکتر نگار عسکری 1 مطب در مطب دکتر نگار عسکری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نگار عسکری را ببینید.
+
آیا دکتر نگار عسکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نگار عسکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نگار عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نگار عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نگار عسکری چه زمانی است؟
دکتر نگار عسکری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نگار عسکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نگار عسکری چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر نگار عسکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نگار عسکری 5 از 5 است.

درباره دکتر نگار عسکریدکتر نگار عسکری dr negar askari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر نگار عسکری در بندرعباس بلوار سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان نیکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نگار عسکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248473 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نگار عسکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نگار عسکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نگار عسکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نگار عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نگار عسکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.