دکتر فرانک پری افسای

دکتر فرانک پری افسای

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

85761
%100
پیشنهاد(از 59 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی، مراقبت های مامایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب برج بهشت

آدرس:

بندرعباس، بهشت بندر، برج بهشت، طبقه ۵

تلفن:07633684919

اطلاعات بلوار سید جمال الدین آبادی

آدرس:

بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه 4

تلفن:07632248116

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک پری افسای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک پری افسای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 59 کاربر)

%100
59 کاربر از 59 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

فهیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک دلسوز و مهربان و باحوصله ای هستند.

شقایق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

بهاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوش برخورد

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از لحاظ پزشکی و بار علمی خوب هستند ولی به بدترین شکل ممکن نوبت دهی در این مطب انجام میشود.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرانک پری افسای






سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک پری افسای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک پری افسای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک پری افسای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک پری افسای چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک پری افسای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک پری افسای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک پری افسای کجا است؟
دکتر فرانک پری افسای 2 مطب در مطب برج بهشت و بلوار سید جمال الدین آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرانک پری افسای را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک پری افسای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک پری افسای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک پری افسای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک پری افسای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک پری افسای چه زمانی است؟
دکتر فرانک پری افسای از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک پری افسای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک پری افسای چقدر است؟
تا کنون 59 نفر به دکتر فرانک پری افسای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک پری افسای 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک پری افسای



دکتر فرانک پری افسای dr faranak pari afsay از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر فرانک پری افسای در بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، نبش خیابان شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک پری افسای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک پری افسای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک پری افسای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک پری افسای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک پری افسای متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک پری افسای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.