%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص کلیه، مجاری ادراری، مثانه، پروستات و نازایی آقایان، جراحی اندوسکوپیک سنگ کلیه و مثانه و جراحی اندوسکوپیک پروستات و مثانه و اورولوژی اطفال

کد نظام پزشکی

۸۵۹۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر ناصر ریاضی

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم واحد 308

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ناصر ریاضی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۰ کاربر)

%۱۰۰
۶۰ کاربر از ۶۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ناصر ریاضی
ملاحظات

لطفا 10 دقیقه زودتر از ساعت نوبت در مطب حضور داشته باشید برای تشکیل پرونده.

دکتر ناصر ریاضی
دکتر ناصر ریاضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر ریاضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر ریاضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر ریاضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر ریاضی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر ریاضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر ریاضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر ریاضی کجا است؟
دکتر ناصر ریاضی 1 مطب در مطب دکتر ناصر ریاضی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر ریاضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر ریاضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر ریاضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر ریاضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر ریاضی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر ریاضی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناصر ریاضی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر ریاضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر ریاضی چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر ناصر ریاضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر ریاضی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر ریاضی

دکتر ناصر ریاضی dr naser riyazi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر ناصر ریاضی در بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم واحد 308 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر ریاضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر ریاضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر ریاضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر ریاضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر ریاضی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر ریاضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.