دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید جعفر علوی

دکتر سید جعفر علوی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

80946
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی زیبایی سینه وشکم، لاپاراسکوپی، زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب شهرک استقلال

آدرس:

تهران، روبه روی تهرانسر غربی، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، کلینیک شهید صنیع خانی

تلفن:02145127

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جعفر علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جعفر علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حجت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و تشخیص خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جعفر علوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک استقلال
تهران - تهران، روبه روی تهرانسر غربی، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، کلینیک شهید صنیع خانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جعفر علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جعفر علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جعفر علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جعفر علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جعفر علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جعفر علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جعفر علوی کجا است؟
دکتر سید جعفر علوی 1 مطب در مطب شهرک استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جعفر علوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جعفر علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جعفر علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جعفر علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جعفر علوی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جعفر علوی چه زمانی است؟
دکتر سید جعفر علوی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جعفر علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جعفر علوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید جعفر علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جعفر علوی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید جعفر علوی


دکتر سید جعفر علوی dr seyyed jafar alavi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید جعفر علوی در تهران، روبه روی تهرانسر غربی، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، کلینیک شهید صنیع خانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جعفر علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02145127 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جعفر علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جعفر علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جعفر علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جعفر علوی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جعفر علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.