%۹۵
پیشنهاد(از ۷۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بارداری

در مطب جراحیهای زنان، اعمال زیبایی حیطه ی زنان انجام می شود

همکاری با کلیه بیمارستانهای بندر عباس

کد نظام پزشکی

۸۹۲۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر سودابه امینی زاده

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه ۴ واحد ۳۳

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سودابه امینی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سودابه امینی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۵ کاربر)

%۹۵
۷۱ کاربر از ۷۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سودابه امینی زاده
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر سودابه امینی زاده
دکتر سودابه امینی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سودابه امینی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه امینی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سودابه امینی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سودابه امینی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه امینی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه امینی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سودابه امینی زاده کجا است؟
دکتر سودابه امینی زاده 1 مطب در مطب دکتر سودابه امینی زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سودابه امینی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سودابه امینی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه امینی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سودابه امینی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه امینی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سودابه امینی زاده چه زمانی است؟
دکتر سودابه امینی زاده از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه امینی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سودابه امینی زاده چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر سودابه امینی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سودابه امینی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سودابه امینی زادهدکتر سودابه امینی زاده dr soodabeh aminizadeh از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر سودابه امینی زاده در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه ۴ واحد ۳۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سودابه امینی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632223583 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سودابه امینی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سودابه امینی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سودابه امینی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سودابه امینی زاده تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سودابه امینی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.