%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دوره تکمیلی جراحی لاپاراسکوپی از آمریکا

کد نظام پزشکی

36662

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر زهرا اطاعتی

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینی کده، ساختمان پزشک، نیم طبقه اول

تلفن:09357306985

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا اطاعتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا اطاعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر زهرا اطاعتی
دکتر زهرا اطاعتی
دکتر زهرا اطاعتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا اطاعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا اطاعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا اطاعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا اطاعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا اطاعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اطاعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا اطاعتی کجا است؟
دکترزهرا اطاعتی مطب دکتر زهرا اطاعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا اطاعتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا اطاعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اطاعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا اطاعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا اطاعتی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا اطاعتی چه زمانی است؟
دکتر زهرا اطاعتی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اطاعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا اطاعتی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر زهرا اطاعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا اطاعتی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا اطاعتیدکترزهرا اطاعتی dr zahra etaati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر زهرا اطاعتی در بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینی کده، ساختمان پزشک، نیم طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا اطاعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09357306985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا اطاعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا اطاعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا اطاعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا اطاعتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا اطاعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.