دکتر محمدرضا حکمت نیا

دکتر محمدرضا حکمت نیا

پزشک عمومی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

102419
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان میخچه بدون جراحی_ برداشتن زگیل( پوستی و تناسلی)_ اصلاح ناخن فرورفته در گوشت بدون کشیدن ناخن_ برداشتن خال_ ترمیم پارگی لاله گوش ناشی از گوشواره ساکشن و شستشوی گوش

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا حکمت نیا

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین پشت آزمایشگاه دکتر موسوی کوچه اسفندیاری روبه رو ساختمان حکیم

تلفن:07632237954

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا حکمت نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا حکمت نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا حکمت نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا حکمت نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا حکمت نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا حکمت نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حکمت نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا حکمت نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حکمت نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا حکمت نیا کجا است؟
دکتر محمدرضا حکمت نیا 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا حکمت نیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا حکمت نیا را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا حکمت نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حکمت نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا حکمت نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا حکمت نیا متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا حکمت نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا حکمت نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حکمت نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا حکمت نیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا حکمت نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا حکمت نیا 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا حکمت نیادکتر محمدرضا حکمت نیا dr mohammadreza hekmatniya از دکترهای متخصص عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا حکمت نیا در بندرعباس خیابان سید جمال الدین پشت آزمایشگاه دکتر موسوی کوچه اسفندیاری روبه رو ساختمان حکیم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا حکمت نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632237954 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا حکمت نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا حکمت نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا حکمت نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا حکمت نیا متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا حکمت نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.