%97
پیشنهاد(از 138 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری،پروستات، سنگ شکنی، نازایی و بی اختیاری ادرار جراحی ارولوژی اطفال

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمود فداکار

آدرس:

بندرعباس، خیابان مرادی، سه راه پلنگ صورتی، بعد از بانک صادرات، کوچه پویش 6، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 20

تلفن:07632239474

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود فداکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود فداکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 138 کاربر)

%97
133 کاربر از 138 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  76 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار مهربان و با حوصله هستند و تشخيص درست

بنفشه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی خوبی هستند . ولی یه مشکلی که دارن اجازه نمیدن بعد از سونوگرافی و آزمایش باهاشون راجب بیماری صحبت کنیم و منشی خودشون برگه ها رو میبرن و دارو مینویسند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر و باحوصله ترین هستن

عبدالرئوف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود فداکار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود فداکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود فداکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود فداکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود فداکار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود فداکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود فداکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود فداکار کجا است؟
دکتر محمود فداکار 1 مطب در مطب دکتر محمود فداکار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود فداکار را ببینید.
+
آیا دکتر محمود فداکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود فداکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود فداکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود فداکار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود فداکار چه زمانی است؟
دکتر محمود فداکار از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود فداکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود فداکار چقدر است؟
تا کنون 138 نفر به دکتر محمود فداکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود فداکار 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود فداکاردکتر محمود فداکار dr mahmood fadakar از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر محمود فداکار در بندرعباس، خیابان مرادی، سه راه پلنگ صورتی، بعد از بانک صادرات، کوچه پویش 6، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود فداکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632239474 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود فداکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود فداکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود فداکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود فداکار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود فداکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.