%97
پیشنهاد(از 101 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص روماتولوژی
متخصص داخلی
پوکی استخوان، کمردرد، روماتیسم و درد زانو

کد نظام پزشکی

80658

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب دکتر آرزو مسرور

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی چهارراه مرادی کوچه ساختمان پزشکان پارسیان رو به روی آزمایشگاه موسوی ساختمان نگین طبقه سوم

تلفن:07632235521

بیمه های طرف قرارداد

 • البرز
 • روستاییان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرزو مسرور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو مسرور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 101 کاربر)

%97
97 کاربر از 101 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  36 نفر
 • 15-45 دقیقه
  47 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر آرزو مسرور
ملاحظات

ویزیت کودکان زیر ده سال پذیرفته نمی شود.

مراجعین محترم ساعتهای اعلام شده ساعت حضور در مطب میباشد و امکان معطلی هست.از صبرو شکیبایی شما سپاسگذاریم.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر آرزو مسرور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر آرزو مسرور
دکتر آرزو مسرور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو مسرور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو مسرور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو مسرور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو مسرور چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو مسرور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مسرور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو مسرور کجا است؟
دکترآرزو مسرور مطب دکتر آرزو مسرور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرزو مسرور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو مسرور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مسرور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو مسرور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو مسرور متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو مسرور چه زمانی است؟
دکتر آرزو مسرور از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مسرور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو مسرور چقدر است؟
تا کنون 101 نفر به دکتر آرزو مسرور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو مسرور 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو مسروردکترآرزو مسرور dr arezoo masroor از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر آرزو مسرور در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی چهارراه مرادی کوچه ساختمان پزشکان پارسیان رو به روی آزمایشگاه موسوی ساختمان نگین طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو مسرور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632235521 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو مسرور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو مسرور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو مسرور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو مسرور متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو مسرور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.