%96
پیشنهاد(از 107 کاربر)

درباره‌پزشک

دانشیار دانشگاه

عضو انجمن بین المللی کلیه

فوق تخصص کلیه، فشارخون، دیالیز، پیوند کلیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی بانک تجارت ساختمان سحر 2 طبقه اول

تلفن:07632252344-5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم استقامتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم استقامتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 107 کاربر)

%96
102 کاربر از 107 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  75 نفر
 • 15-45 دقیقه
  27 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و با تجربه اما یکم جدی هستند.

آوینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و تشخیص دقیق و داروی موثری.. یک جمله فوق العاده

مایده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مشکل کلیه دخترم مراجعه کردم ودر حال حاضر تحت درمان است

اراز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی هستم.

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم استقامتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم استقامتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم استقامتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم استقامتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم استقامتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم استقامتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم استقامتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم استقامتی کجا است؟
دکتر مریم استقامتی 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم استقامتی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم استقامتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم استقامتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم استقامتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم استقامتی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم استقامتی چه زمانی است؟
دکتر مریم استقامتی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم استقامتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم استقامتی چقدر است؟
تا کنون 107 نفر به دکتر مریم استقامتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم استقامتی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم استقامتیدکتر مریم استقامتی dr maryam esteghamati از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر مریم استقامتی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی بانک تجارت ساختمان سحر 2 طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم استقامتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252344-5 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم استقامتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم استقامتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم استقامتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم استقامتی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم استقامتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.