دکتر عبدالرضا مقصودی

دکتر عبدالرضا مقصودی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تخصص چشم پزشکی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

92066
%97
پیشنهاد(از 53 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر عبدالرضا مقصودی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین، سه راه پلنگ صورتی، کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف

تلفن:09172424960

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا مقصودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا مقصودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 53 کاربر)

%97
51 کاربر از 53 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  19 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری بینظیر و نمونه هستند

سناء
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فهمیده و دارای علم

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب

هنگامه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر با حوصله و با دقتی هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش برخورد و کار بلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالرضا مقصودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا مقصودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا مقصودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا مقصودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا مقصودی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا مقصودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا مقصودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا مقصودی کجا است؟
دکتر عبدالرضا مقصودی 1 مطب در مطب دکتر عبدالرضا مقصودی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرضا مقصودی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا مقصودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا مقصودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا مقصودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا مقصودی متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا مقصودی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا مقصودی از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا مقصودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا مقصودی چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر عبدالرضا مقصودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا مقصودی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا مقصودیدکتر عبدالرضا مقصودی dr abdolreza maghsoodi از دکترهای متخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر عبدالرضا مقصودی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین، سه راه پلنگ صورتی، کوچه جنب داروخانه دکتر امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا مقصودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172424960 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا مقصودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا مقصودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا مقصودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا مقصودی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا مقصودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.