%93
پیشنهاد(از 102 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو اکادمی چشم آمریکا و اروپا
متد نوین جراحی آب مروارید،آب سیاه
روش نوین پیوند قرنیه،لیزر،لیزیک،لازک

کد نظام پزشکی

29290

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی بانک ملی ساختمان تندیس طبقه سوم واحد 5

تلفن:07632237245

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا سعیدی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا سعیدی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 102 کاربر)

%93
94 کاربر از 102 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  40 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر
ملاحظات

مهم مهم: بیمارانی در مطب ویزیت می شوند که نیاز به عمل جراحی عیوب انکساری، لیزیک، PRk ، smile،فمتو لیزیک،لازک، عمل فیکو، آب مروارید، درمان قوز قرنیه و پیوند قرنیه داشته باشند، در غیر اینصورت، نوبت شما از سمت مطب قابل قبول نیست.

مراجعین محترم توجه فرمایید بیماران زیر 12 سال در مطب ویزیت نمیشوند.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدرضا سعیدی فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محمدرضا سعیدی فر
دکتر محمدرضا سعیدی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا سعیدی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا سعیدی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سعیدی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سعیدی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا سعیدی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر کجا است؟
دکترمحمدرضا سعیدی فر مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا سعیدی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا سعیدی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا سعیدی فر متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا سعیدی فر چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا سعیدی فر از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا سعیدی فر چقدر است؟
تا کنون 102 نفر به دکتر محمدرضا سعیدی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا سعیدی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا سعیدی فردکترمحمدرضا سعیدی فر dr mohammadreza saeidifar از دکترهای متخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر در بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی بانک ملی ساختمان تندیس طبقه سوم واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632237245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا سعیدی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا سعیدی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا سعیدی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا سعیدی فر متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا سعیدی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.