دکتر محمدرضا سعیدی فر

دکتر محمدرضا سعیدی فر

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

29290
%92
پیشنهاد(از 127 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو اکادمی چشم آمریکا و اروپا
متد نوین جراحی آب مروارید،آب سیاه
روش نوین پیوند قرنیه،لیزر،لیزیک،لازک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی بانک ملی ساختمان تندیس طبقه سوم واحد 5

تلفن:07632237245

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا سعیدی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا سعیدی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 127 کاربر)

%92
116 کاربر از 127 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  49 نفر
 • 45-90 دقیقه
  28 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  26 نفر

نظرات

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مریض راحت نبود چون داخل مطب چند تا مریض دیگر بود ...

شمسی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عااالی

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا سعیدی فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر
بندرعباس - بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی بانک ملی ساختمان تندیس طبقه سوم واحد 5


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا سعیدی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا سعیدی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سعیدی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سعیدی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا سعیدی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر کجا است؟
دکتر محمدرضا سعیدی فر 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا سعیدی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا سعیدی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا سعیدی فر متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا سعیدی فر چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا سعیدی فر از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سعیدی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا سعیدی فر چقدر است؟
تا کنون 127 نفر به دکتر محمدرضا سعیدی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا سعیدی فر 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا سعیدی فر


دکتر محمدرضا سعیدی فر dr mohammadreza saeidifar از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر در بندرعباس چهارراه فاطمیه روبروی بانک ملی ساختمان تندیس طبقه سوم واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا سعیدی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632237245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا سعیدی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا سعیدی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا سعیدی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا سعیدی فر متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا سعیدی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.