دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عاطفه خضری

دکتر عاطفه خضری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری وIVF -هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی
بندرعباس

کد نظام پزشکی

205796
%75
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان ونازایی
دارنده رتبه برتر بورد تخصصی از دانشگاه تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب دکتر عاطفه خضری

آدرس:

بندرعباس خیابان شهید کازرونی روبروی درب ورودی پارکینگ طبقاتی پاسارگاد روبروی داروخانه دکتر آذرمی ساختمان جهانگیریه طبقه چهارم

تلفن:07632253580

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه خضری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه خضری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%75
6 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

راحیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تنها دکتر تو بندرعباس که آندومتریوز جدار شکم و به محض دیدن تشخیص دادند و عمل کردند، و دستشون برای عمل خیلی سبک بود . بسیار دکتر خوب و خوش برخوردی هستند.

آیلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتجربه است و خوش اخلاق

خالد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم هماهنگی با سایت

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی بودن..و معطلی در مطب وجود نداشت..

خیرالنسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و صمیمی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عاطفه خضری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر عاطفه خضری
بندرعباس - بندرعباس خیابان شهید کازرونی روبروی درب ورودی پارکینگ طبقاتی پاسارگاد روبروی داروخانه دکتر آذرمی ساختمان جهانگیریه طبقه چهارم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو39,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه خضری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه خضری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه خضری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه خضری چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه خضری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه خضری کجا است؟
دکتر عاطفه خضری 1 مطب در مطب دکتر عاطفه خضری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه خضری را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه خضری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خضری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه خضری متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه خضری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه خضری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خضری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه خضری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر عاطفه خضری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه خضری 4 از 5 است.
درباره دکتر عاطفه خضری


دکتر عاطفه خضری dr atefeh khezri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر عاطفه خضری در بندرعباس خیابان شهید کازرونی روبروی درب ورودی پارکینگ طبقاتی پاسارگاد روبروی داروخانه دکتر آذرمی ساختمان جهانگیریه طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه خضری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632253580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه خضری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه خضری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه خضری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه خضری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه خضری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.