دکتر محمدباقر میری

دکتر محمدباقر میری

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

گوارش، کبد و مجاری صفراوی
بندرعباس

کد نظام پزشکی

84111
%94
پیشنهاد(از 160 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدباقر میری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدباقر میری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 160 کاربر)

%94
149 کاربر از 160 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  61 نفر
 • 45-90 دقیقه
  50 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  24 نفر

نظرات

راحیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مشکلم حل نشد.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخوردش بسیار عالی،،ودر کار پزشکی تشخیصشون درست بوده

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و خوش برخوردی هستن منتهی هزینه های آندوسکوپی و کولونوسکپی خیلی بالایی گذشته

اذر
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدباقر میریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدباقر میری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدباقر میری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدباقر میری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدباقر میری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدباقر میری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر میری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدباقر میری کجا است؟
دکتر محمدباقر میری 1 مطب در مطب دکتر محمدباقر میری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدباقر میری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدباقر میری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر میری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدباقر میری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدباقر میری متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدباقر میری چه زمانی است؟
دکتر محمدباقر میری از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدباقر میری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدباقر میری چقدر است؟
تا کنون 160 نفر به دکتر محمدباقر میری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدباقر میری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدباقر میریدکتر محمدباقر میری dr mohammadbagher miri از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدباقر میری در بندرعباس، خیابان اسدآبادی، چهارراه فاطمیه، ساختمان پزشکان هرمز، بالای بانک کشاورزی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدباقر میری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632232033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدباقر میری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدباقر میری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدباقر میری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدباقر میری متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدباقر میری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.